سوالات متداول

کش‌بک

آیا انجام خرید با مبالغ کش بک شده به کیف پول بومرنگ امکان‌پذیر است؟

بله، از طریق اسکن QR پذیرنده‌ها می‌توانید خرید خود را انجام دهید.

مبلغ کش‌بک چگونه به من پرداخت می‌شود؟

مبلغ کش‌بک پس از خرید و با اسکن کیوآر کد فاکتور خرید فروشگاههای طرف قرارداد با بومرنگ به‌صورت ریالی به کیف پول الکترونیکی بومرنگ مشتری واریز می‌شود. مشتری علاوه‌براین که امکان بهره‌مندی از وجه واریز شده در خریدهای بعدی را خواهد داشت، همچنین می‌تواند مبلغ مورد نظر را به‌صورت نقدی از کیف پول خود برداشت کند.

آیا با سرویس کش‌بک، فروشنده اجناس را با قیمت کم‌تر می‌فروشد؟

خیر، مبلغ خرید اجناس به همان مبلغ درج شده برروی کالا خواهد بود و بومرنگ مبلغ کش‌بک را برحسب تشخیص تولیدکنندگان و یا کمپین های تعریف شده در بومرنگ به کیف پول مشتری واریز مینماید

کش بک درچه فروشگاه هایی انجام میشود؟

درحال حاضر در تمامی شعب فروشگاه های یاران دریان و هایپرمی امکان بازگشت از خرید برای کاربران وجود دارد.

بومرنگ درنظر دارد تا با همکاری باتمامی فروشگاه های زنجیره ای کشور و همچنین صندوق های فروشگاهی ای که اکثریت بازار خرده فروشی ها را در اختیار دارند، امکان پرداخت کش بک به کاربران خود را در فروشگاه های سراسر کشور فعال سازد.

کش بک چیست؟

منظور از کش بک، بازگشت بخشی از قیمت کالا به خریدار میباشد.

خریدار با انتخاب کالا در اپلیکیشن بومرنگ و خرید آن، با اسکن کردن کیوآر کد فاکتور خرید، میتواند مبلغ ”بازگشت از خرید“ خود را دریافت نماید.

تولیدکنندگان محصولات fmcg با قراردادن محصولات خود بربستر اپلیکیشن بومرنگ، محصولات خود را در معرض دید کاربران بومرنگ قرارداده و مبلغی را بعنوان پروموشن به خریداران بازمیگردانند.

کش بک شیوه ای نوین در راستای رساندن مستقیم پروموشن از تولیدکنندگان به مصرف کنندگان بوده و هدف کنترل هوشمند بودجه تبلیغات را دنبال میکند.