سوالات متداول

تا چه زمانی بومرنگ از سوپر مارکت‌ها سود دریافت نمی‌کند؟

نحوه تعامل بــومــرنگ با سوپرمارکت‌ها، مشابه دستگاه‌های است. بنـــابـــرایــــن ایـــن نرم‌افزار هیچ هـــزیـــنـــه‌ای بابت مالیـات، کارمزد، سود و هیچ مـــبـــلغ اضافی دیگری دریــــافــــت نمی‌کند.

زمان تسویه تراکنش‌های پذیرندگان توسط سیکل شاپرک چگونه است؟

هزینه تسویه حساب، یک روز بعد از انتقال صورت می‌گیرد.

تبلیغات کی انجام می شود ؟

بــــومـــــرنــــگ در ابتدای فعالیت نیاز به جــــذب تعدادی فروشــــگاه طرف قرارداد دارد تا با شروع تبلیغات، مشتریان امکان بهره‌مندی از خدمات را داشته باشند.

چگونه از پرداخت مشتری اطمینان کسب کنیم؟

برای اطلاع از پرداخت مشتری از یکی از روش‌های زیر پیگیری کنید.

1 – نوتیفیکشن اپلیکیشن؛

2 – منوی «گزارش تراکنشها» در اپلیکیشن

3 – دریافت پیامک

برای دریافت تراکنش‌ها و ریزحساب به کجا باید مراجعه کرد؟

برای مشاهده و دریافت ریز حساب به بخش تراکنش‌های مالی پذیرندگان مراجعه کنید.

سود شرکت بومرنگ چیست؟

مطمئناً هر شرکت اســــتــــارت آپی در ابتدای فعالیت به فکر سوددهی نیست؛ اما در آیـــنـــده بومرنگ سود خود را از تنظیم قرارداد با تولیدکنندگان و شرکت‌های پخش کسب خواهد کرد. همچنین بومــرنــگ با تعریف بسته‌های خدماتی برای مشتریان و سوپرمارکت‌ها سود کسب می‌کندعلاوه‌براین در اپلیکیشن بومرنگ فروش انواع شارژ، ایـــنــــتــــرنت و غیره وجود وجود دارد که بومرنگ سهم خود را از این خریدها بر می‌دارد.

از سیستم شاپرک چه استفاده‌ای می‌کنید؟

یکی از مشکلات پـــذیـــرنـــدگـــــان با شـــاپرک تــــاخیر در تسویه حساب است. بـــــــومـــــرنـــــگ با تسویه حساب آنی این مشکل را حل می‌کند

سرمایه‌گذار شما چه بانک‌هایی هستند؟

بـــومــــرنگ یک شرکت خصوصی است که در حال حاضر با بانک‌های ملی و سامان همکاری می‌کند. همچنین مجوز پرداخت یاری از شاپرک را نیز دارد.

آیا بعد از انجام تراکنش رسید داده می‌شود؟

تحویل رسید کاغذی پس از انجام تراکنش وجود ندارد. اما پـــذیـــرنــــدگان می‌توانند از طریق اپلیکیشن و پیامک از انتقال وجه به حساب خود باخبر شوند.

برای درخواست پذیرندگی چه کار کنم؟

در صورتی که تمایل به پـــذیـــرندگی در ســــیـــــســــتم پرداخت بـــــــومـــرنــــگ را دارید با شــــــمـــــاره 22018950-021 تماس بگیرید.

برای دریافت تراکنش ها به کجا مراجعه کنم؟

برای دریافت ریز تراکنش‌ها به وبسایت بــومــرنــگ مراجعه و در بخش پذیرندگان اطلاعات را مشاهده کنید.